KanderJadwiga

Business i life coach z wieloletnim doświadczeniem, doradca biznesowy, mentor, ambasadorka work life balance. Odważna, śmiała w przekraczaniu granic, w tym zarządzaniu lękiem. Zmieniła całkowicie swoje życie, porzucając lukratywną pracę w korporacji (15 lat jako manager w ING Banku Śląskim) na rzecz realizowania własnych marzeń.

Właścicielka szkoły coachów. Wprowadziła na rynek nowatorską metodę holistycznego podejścia w coachingu, oferując swoim klientom również troskę o ciało. Ukończyła Międzynarodową Szkołę Masażu Tajskiego w Chciang Mai w Tajlandii na trzech poziomach oraz Kerla Ayurvedic Akademy z zakresu Ayurvedy i Panchakarmy w Indiach. Twierdzi, że ciało, dusza i umysł są nierozerwalne. Prowadzi gabinet masażu i ayurvedy.

Na co dzień medytuje i ćwiczy jogę. Żyje pomiędzy Polską a ukochaną Tajlandią, łącząc zachodnią kulturę sukcesu z dalekowschodnią filozofią życia.