ZawadzkaDorota

Psycholog rozwojowy i doradca rodzinny. Zasiada jako przedstawicielka Polski w Radzie PEGI (Paneuropean Electronic Games Index), organizacji opracowującej kryteria przyznawania kategorii wiekowych grom komputerowym i wideo. Współdziała między innymi z Krajowym Centrum Kompetencji i Komitetem Ochrony Praw Dziecka (KOPD). Jest współautorką pomysłu konkursu „Świat przyjazny dziecku”.

Prowadzi szkolenia motywacyjne oraz warsztaty dla pracowników korporacji. Przeprowadziła kilka ogólnopolskich serii wykładów i szkoleń, w których udział wzięły  tysiące nauczycieli z całej Polski.

Popularyzuje wiedzę z zakresu wychowania i psychologii rozwojowej w ramach wykładów i szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Ekspert w sprawach wychowania i relacji międzyludzkich w programach wielu stacji telewizyjnych i radiowych.