RozenekJacek

Bazując na swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w zawodzie aktora i coacha, obala powszechnie funkcjonujące mity. Określany mianem trenera nowej generacji. Osobisty trener i coach najtęższych głów biznesu. Specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji. Ponadto instruktor II st. Wschodnich Sztuk Walki, reżyser i głos dubbingu, znany i lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.

Wykładowca Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego oraz absolwent Akademii Teatralnej im. Al. Zelwerowicza w Warszawie. Potrafi dostrzec talent u osób, z którymi pracuje i wzbudzić w nich pragnienie rozwoju i satysfakcję z osiąganych rezultatów.

W swojej karierze łączy perspektywę aktora oraz coacha. Przeszedł wszystkie szczeble zarządzania – od specjalisty do dyrektora generalnego. Specjalizuje się w projektowaniu procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji. Twierdzi, że cel jest ważny, ale równie ważna jest droga. Zaangażowany w liczne projekty charytatywne.